Spodnie SALEWA ANTELAO GTX C-KNIT.

ec261689-0d0f-47dc-9db8-9396cd4f7cc3_3 Zimowa wspinaczka, trekking, skialpinizm, aby uprawiać te aktywności musimy być naprawdę dobrze wyposażeni w odpowiednią odzież i sprzęt oraz wiedzę i doświadczenie oczywiście.

Jedną z nowszych propozycji w tym segmencie odzieży są spodnie hardshell Salewa Antelao Gtx C-Knit. Spodnie te zaprojektowano specjalne dla skialpinstów. Jak wiadomo wysoka nieprzemakalność, nieprzewiewność, odpowiednia oddychalność to podstawowa cecha wymaga w tego typu spodniach. W tym wypadku nowa membrana Gtx C-Knit jak najbardziej spełnia z nawiązką powyższe wymogi.

download_aebc090d-d296-49f6-bd3a-b12ab3060dbd

Spodnie SALEWA ANTELAO GTX C-KNIT

Kolejną cechą jest jak największa funkcjonalność i komfort ich użytkowania. Dzięki ergonomicznemu krojowi i technicznym rozwiązaniom są to spodnie wygodne i niezwykle praktyczne. Antelao wyposażone są w wysoki, cienki, elastyczny i odpinany pas (wyglądają jak ogrodniczki), dzięki niemu w trudnych warunkach plecy są bardzo dobrze zabezpieczone przed podwiewaniem. Jeśli pas nie jest nam potrzebny, możemy go odpiąć i nosić awaryjne w plecaku (nie zajmuje wiele miejsca).

Zastosowane po bokach dwukierunkowe zamki o długości ¾ umożliwiają3096ffbb-81c0-4760-ab3d-ff6a64f4173a_1 efektywna wentylację przy trudnych podejściach. Dwie szerokie kieszeni na udach pozwalają na wygodne, transportowanie potrzebnych drobiazgów, a naddatek materiału w kolanach sprawia iż spodnie nie podciągają się do góry podczas wertykalnych działań. Szerszy dół nogawek wraz regulacją na rzep sprawia iż łatwo one nachodzą na buty wysokogórskie i buty skiturowe. Wysoko wzmocniony dół nogawek sprawia iż nie tak łatwo uszkodzić je krawędzią narty czy zębem raka. Spodnie oczywiście wyposażone w wewnętrzne, elastyczne getry.

Jednym zdaniem, Antelao Gtx C-knit to świetnie zaprojektowane spodnie goretex, idealne w wysokie góry zimą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Odzież techniczna, Spodnie trekkingowe, Spodnie wspinaczkowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz