Spodnie trekkingowe w dobrej cenie.

Druga połowa wakacji najczęściej przynosi stabilizację pogody. Koniec lipca, sierpień, wrzesień to najlepszy czas na wyjazd w góry. Niezależnie czy będziemy wędrować bieszczadzkimi bezdrożami, tatrzańską granią, wspinać się w górach i skałkach – warto  zakupić wygodne i wytrzymałe spodnie trekkingowe, które sprawdzą się na każdym szlaku.

Spodnie na letnie wędrówki z plecakiem powinny być lekkie a zarazem wytrzymałe, nie krępujące ruchów – wszak będziemy w nich chodzić całe dni, powinny być oddychające i szybko wysychać, tak by w razie potrzeby móc je łatwo wysuszyć w terenie. Dobrze gdy wykonane są z materiału chroniącego przed promieniowaniem UV, przy całych dniach na otwartym terenie szczególnie w wysokich partiach gór jesteśmy bardziej narażeni na jego szkodliwe oddziaływanie. Przydatnym choć nie koniecznym patentem są odpinane nogawki i duża ilość kieszeni. No i najważniejsze najlepiej by nie kosztowały fortuny.

Warunki nie do spełnienia. Ależ nie, zaczyna się wakacyjny okres wyprzedaży i ceny są poszybowały w dół. Między innymi do kupienia na wyprzedaży spodnie trekkingowe takich firm jak: BERGHAUS, COLUMBIA, MAMMUT, MILLET,SALEWA,TERNUA i wielu innych renomowanych producentów odzieży outdoorowej.

Przykładowo do kupienia w atrakcyjnych cenach:

  • Spodnie COLUMBIA SILVER RIDGE CONVERT – Cena 229,90 zł (Cena regularna: 279,90 zł)
  • Spodnie MAMMUT TEMPEST ZIP OFF PLUS – Cena 229,90 zł (Cena regularna: 499,90 zł)
  • Spodnie MAMMUT ZIP OFF – Cena 229,90 zł (Cena regularna: 329,90 zł)
  • Spodnie TERNUA BLACKY – Cena 295,92 zł (Cena regularna: 369,90 zł)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Spodnie trekkingowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz