Zimowa kolekcja Salewy – kurtki Primaloft®.

W tego rocznej jesienno-zimowej kolekcji Salewa przygotowała kilka zupełnie nowych pozycji, między innymi funkcjonalne kurtki zimowe ocieplone wypełnieniem Primaloft®. Wydawać by się mogło iż ostatnie łagodne zimy nie będą sprzyjać sprzedaży tego typu asortymentu. A jednak, zainteresowanie odzieżą puchową oraz odzieżą ocieploną różnego rodzaju wypełnieniami syntetycznymi nie maleje. Co więcej do łaski wracają syntetyczne wypełnienia będące doskonałą propozycją w czasie nie koniecznie bardzo zimnej ale przesyconej wilgocią aury.

Jedną z nowości Salewy jest uniwersalna kurtka Puez, ta wszechstronna kurtka ocieplona jest nowym wypełnieniem należącym do grupy PRIMALOFT® BLACK SERIES. Jest to bardzo skuteczne wypełnianie w wilgotnych warunkach atmosferycznych, oferujące wysoki komfort cieplny i ochronę przy dynamicznie zmieniającej się pogodzie. Puez wyposażona jest w jedną, praktyczną kieszeń piersiową i dwie boczne kieszenie zapinane suwakami oraz listwę przeciwwiatrową na całej długości zamka. Dzięki małej objętości po spakowaniu zajmuje niewiele miejsca i bez problemu zmieści się w najmniejszym nawet plecaku/bagażu.

Kolejną nowością jest model Chivasso w którym zastosowano ocieplenie z grupy PRIMALOFT® SILVER SERIES. Ocieplina ta wyróżnia się doskonałym stosunkiem izolacji cieplnej do wagi oraz wysoką kompresją. Jej poszczególne włókna posiadają specjalną, opatentowaną powłokę odpychającą wodę. Chivasso wyposażona jest w dwie boczne kieszenie zapinane na zamek oraz listwę przeciwwiatrową na całej długości zamka i podobnie jak Puez jest mała po spakowaniu. Obie kurtki są lekkie, model Puez waży 443 g, a Chivasso 415 g.

Najnowsze kurtki Salewy idealnie wpisują się w wilgotną aurę jaka ostatnio panuje podczas naszej zimy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kurtki puchowe / Primaloft, Kurtki zimowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz