T-shirty wspinaczkowe.

Koszulka, czyli popularny t-shirt to sprawa niby błaha, mało ważna. Jednak w praktyce to codzienny strój wielu z nas; strój będący często wyrazem i odbiciem rzeczywistości w której żyjemy.

authentic_poppy_redZ jednej strony banalna rzecz, a z drugiej często środek przekazu, sposób manifestacji swojego sposobu na życie. Czy to wspinaczka, turystyka górska – lubimy swoją pasję wyrażać za pomocą stroju. Te najważniejsze elementy garderoby turystycznej jak kurtki nieprzemakalne, spodnie, polary z reguły wybieramy kierując się żelaznymi zasadami. W przypadku t-shirtów oraz różnych akcesoriów jak np. chusta tunelowa częściej możemy pozwolić sobie na luźniejszy wybór.

I jak co roku outdoorowi producenci przygotowali się na okres letni; ich oferta koszulek górskich, koszulek wspinaczkowych jest bardzo bogata. Jedną z ciekawszych pod kątem wizualnym, graficznym jest w tym roku kolekcja t-shirtów Salewy.

W kolekcji między innymi:

  • T-shirt SALEWA AUTHENTIC CO S/S – ciekawe nadruki przedstawiające Dolomity ubiegłych dekad. Grafiki zainspirowana stylem prac znanego artysty, rytownika Franz’a Lenharta.
  • Koszulka SALEWA ALPINE LAKE DRY’TON S/S – oryginalne grafiki będące symbolem miłości do natury i majestatyczności gór.
  • T-shirt SALEWA COBRA CRACK CO S/S – zabawny nadruk przedstawia wyceny symbolizujące kolejne cele wspinaczkowe.
  • T-shirt SALEWA AFTERSTONE CO – nadruk przedstawiający kamienny drogowskaz używany od wieków na całym świecie i w każdym zakątku Alp.

Kolekcja t-shirtów Salewy zaadresowana jest do ludzi aktywnych, lubiących górski styl życia także na co dzień. Bo góry to pasja, to wybór który znajduje odbicie w najdrobniejszych szczegółach, nawet w tak błahej sprawie jak koszulka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dodatki odzieżowe, Koszulki techniczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz