Letnia kolekcja specjalistycznej odzieży marki Dynafit.

Po raz trzeci z kolei marka Dynafit przygotowała letnią kolekcję specjalistycznej odzieży878x_20140325_teaser_Summer_L_9 biegowej i rowerowej. Odzieży zaadresowanej do biegaczy i rowerzystów dla których głównym polem działania są górskie stoki.

Alpy, Tatry czy beskidzkie bezdroża – odzież Dynafit’a doskonale sprawdza się podczas najbardziej wymagających i intensywnych wysiłków.

getryPodczas projektowania odzieży specjaliści Dynfit’a uwzględniają specyficzne wymagania jakie stawiają biegi górskie oraz kolarstwo MTB. Odzież zaprojektowania jest między innymi z zastosowaniem technologii Body Mapping, dzięki której ubrania zapewniają optymalną ciepłotę ciała, pozwalając jednocześnie na bardzo szybkie odprowadzanie potu z powierzchni skóry. Zastosowane inserty z materiału micro mesh zapewniają zwiększoną wentylacją.

Oferowane kurtki, koszulki czy spodnie i getry zapewniają teżtrail odpowiednią swobodę ruchu. Stosowane materiały są elastyczne we wszystkich kierunkach i doskonale dopasowują się do ciała, nie powodując obtarć podczas długotrwałego użytkowania. Tak aby amatorzy i profesjonaliści mogli czuć się w niech wygodnie przecz cały czas – bardzo często podczas wielogodzinnych sesji treningowych czy zawodów. Kluczowym elementem w kolekcji Dynafit’a jest też niska waga produktów, dlatego wszystkie materiały należą do kategorii ultralekkich. Na koniec dodajemy iż każdy oferowany produkt jest wytrzymały i trwały – ubrania posiadają specjalistyczne wzmocnienia w newralgicznych miejscach oraz zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Cała kolekcja odzieży Dynafit’a wykonana jest z oddychającej tkanin o wysokich właściwościach termoaktywnych i jest przeznaczona do wszelakich aktywności wymagających dużego wysiłku.

W tegorocznej kolekcji między innymi:

  • Getry DYNAFIT TRAIL 3/4 w cenie regularnej: 299,90 zł
  • Getry DYNAFIT TRAIL LONG w cenie regularnej: 399,90 zł
  • Getry DYNAFIT TRAVERSE 3/4 w cenie regularnej: 499,90 zł
  • Koszulka DYNAFIT TRAIL S/S w cenie regularnej: 229,90 zł
  • Kurtka DYNAFIT TRAIL DST w cenie regularnej: 599,90 zł
  • Rękawiczki DYNAFIT X4 HALF FINGER w cenie regularnej: 199,90 zł
  • Czapka DYNAFIT PERFORMANCE w cenie regularnej: 99,90 zł

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Odzież techniczna i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz