SALEWA TIROLWOOL® CELLIANT – Hybrydowa ocieplina nowej generacji.

TirolWool® Celliant® to innowacyjna, hybrydowa izolacja stworzona przez markę Salewa. Ta nowa ocieplina została stworzona z tyrolskiej wełny TirolWool® oraz syntetycznego materiału Celliant®

TirolWool® to naturalna, pozbawiona chloru wełna pozyskiwana od tyrolskich owiec, natomiast Celliant® to poliestrowe włókna, które zostały wzbogacone w minerały posiadające zdolność odbijania promieniowania cieplnego. Unikalne właściwości Celliant® nie ulegają zużyciu czy spraniu, ponieważ minerały Celliant® wtapiane są w żywicę, która później zostaje wbudowywana w rdzeń każdego włókna.

Stworzona przez Salewę, unikalna ocieplina TirolWool® Celliant®  posiada więc zdolność przetwarzania promieniowania cieplnego ciała w podczerwień, którą następnie magazynuje, a później odbija z powrotem do ciała użytkownika.

TirolWool® Celliant® w szczególności sprawdza się podczas intensywnych aktywności, takich jak wspinaczka, turystyka górska i narciarska; jednym słowem tam gdzie potrzebna jest lekka, wygodna odzież, która zapewni pełną ochronę w każdej sytuacji. Odzież ta zapewnia komfort termiczny znacznie dłużej – w porównaniu do zwykłej wełny czy tradycyjnych ocieplin syntetycznych.

SALEWA stosuje ocieplinę TirolWool® Celliant® między innymi w takich produktach jak: lekkie kurtki termiczne, spodnie narciarskie i trekkingowe, kamizelki.

Przykładowe produkty:

  • Kurtka SALEWA FANES TIROLWOOL CELLIANT HOODED WOMEN’S
  • Kurtka SALEWA FANES TIROLWOOL CELLIANT
  • Kamizelka SALEWA PUEZ TIROLWOOL CELLIANT
  • Spódnica SALEWA FANES TIROLWOOL CELLIANT
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kurtki, Kurtki techniczne, Kurtki zimowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz