Icebreaker – MerinoLOFT.

Jedną z nowości sezonu 2014/2015 jest wprowadzanie przez markę Icebreaker nowej ociepliny oraz związanej z nią linii odzieżowej MerinoLOFT.

Kurtka ICEBREAKER MERINOLOFT HELIX ZIP WOMEN’S

Nowa ocieplina wykonana jest zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, do jej produkcji wykorzystuje się nie tylko wysokogatunkową wełnę merino ale także wełnę recyklingowaną pochodzącą z odpadów, ścinków powstających przy produkcji merino. Jako dodatku stosuje się syntetyczne włókna np. polilaktyd, zwiększają one trwałość wypełnienia oraz sprawiają, iż ubiory nią ocieplone mogą być bezpiecznie prane w pralce. MerinoLOFT dzięki naturalnym właściwością wełny merynosów charakteryzuje się doskonała oddychalnością, niezwykle efektywnym transportem wilgoci oraz zdolnością to termoregulacji i braku zatrzymywania zapachu. Ocieplina ta cechuje się także bardzo dobrym współczynnikiem izolacji cieplej do wagi oraz posiada unikalną zdolność do utrzymywania ciepła nawet gdy jest mokra.

Kurtka ICEBREAKER MERINOLOFT HELIX ZIP

Dotychczas, wierzchnia odzież wełniana kojarzyła się głównie z przyciężkawymi kurtkami miejskimi, dzięki nowym innowacyjnym rozwiązaniom wkracza także w obszar outdoorowych zastosowań i staję się prawdziwa alternatywą dla syntetycznych ocieplin. Kurtki, kamizelki wykonane z MerinoLOFT idealnie nadają się do uprawiania sportów biegowych, narciarskich oraz outdoorowych aktywności tak jak: narciarstwo biegowe, skitouring, trekking, alpinizm oraz wszędzie tam gdzie potrzebujemy zatrzymać ciepło bez zbędnej „masy”.

Najnowsza, innowacyjna linii odzieżowa MerinoLOFT marki Icebreaker jest już dostępna w dobrych sklepach outdoorowych.

W ofercie:

  • Kamizelka ICEBREAKER MERINOLOFT HELIX WOMEN’S
  • Kamizelka ICEBREAKER MERINOLOFT HELIX
  • Kurtka ICEBREAKER MERINOLOFT HELIX ZIP
  • Kurtka ICEBREAKER MERINOLOFT HELIX ZIP WOMEN’S
  • Kurtka ICEBREAKER MERINOLOFT HELIX HOOD WOMEN’S
  • Kurtka ICEBREAKER MERINOLOFT HELIX ZIP HOOD
Ten wpis został opublikowany w kategorii Odzież techniczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz