Kurtka polarowa Mammut Innominata

Kurtka typu polar jest praktycznie nieodłącznym elementem garderoby każdego mniej lub bardziej zapalonego turysty czy survivalowca. Ale jak wiadomo polar polarowi nierówny. Jeśli potrzebujemy prawdziwego, ciepłego, wysokiej jakości polara warto sięgnąć po sprawdzone materiały jak np. Polartec® Thermal Pro®.

Kurtka Mammut Innominata jest właśnie takim produktem. Produkowana od lat, sprawdzona przez setki użytkowników, charakteryzuje się świetną termiką przy zachowaniu rozsądnej wagi i objętości. Zastosowany materiał Polartec® Thermal Pro® nie jest najcieplejszym typem polaru dostępnym obecnie (najcieplejszy, aktualnie jest Polartec® Thermal Pro® High Loft), wyróżnia się jednak nadzwyczajną trwałością. Z biegiem lat polar nie traci nic na swoim wyglądzie i jakości, nadal jest przyjemny i miękki w dotyku.

Wysycha szybko, świetnie oddycha i nie pilinguje się. Po połączeniu z kurtką membranową (system Zip-in umożliwiający wpięcie w inne okrycie wierzchnie) tworzy uniwersalne okrycie nadające się na trudne warunki atmosferyczne.

Kurtka polarowa Mammut Innominata wyposażona jest w 2 zapinane kieszenie zewnętrzne oraz 1 zapinaną wewnętrzną. Dostępna jest w wersji damskiej i męskiej, w wersji podstawowej oraz advanced.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kurtki polarowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz