Softshell’owe spodnie Arc’teryx Psiphon AR – idealny uniwersalizm.

Spodnie w góry, jedne do wielu zastosowań, uniwersalne od trekkingu, przez wspinaczkę i alpinizm. Do tego wygodne, trwałe i zapewniające ochronę w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Tak, o takich spodniach marzy każdy wytrawny alpinista.

Spodnie Arc’teryx Psiphon AR zostały zaprojektowane by sprostać różnorodnym górskim wyzwaniom. Lekki i wytrzymały materiał Burly™ Double Weave zapewnia ochronę przed podmuchami wiatru oraz lekkim deszczem – impregnacja DWR, jednocześnie nie ogranicza on oddychalności, dzięki czemu spodnie dobrze sprawdzą się podczas bardzo intensywnych działań.

Anatomiczny krój, profilowane kolana i tył oraz elastyczny materiał sprawiają iż spodnie nie krępują ruchów. Psiphon AR posiadają liczne techniczne udogodnienia. Rozpinany dół nogawek z klinem o 3 stopniowej regulacji umożliwia swobodne dopasowanie nogawek do różnorodnych butów, od trekkingowych, przez wspinaczkowe po narciarskie. Wzmocniony dół nogawek zabezpiecza spodnie przed ewentualnym uszkodzeniem od krawędzi nart czy ostrych elementów raków. Natomiast zwiększający zakres ruchu klin w kroku, płaski pas i nisko położone kieszenie sprawiają iż spodnie doskonale sprawdzają się podczas czysto wspinaczkowych wyzwań.

Spodnie Arc’teryx Psiphon AR to maksimum uniwersalności, jedne spodnie do wielu górskich działań. Psiphon AR są dostępne w cenie: 898,90 zł.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spodnie trekkingowe, Spodnie wspinaczkowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz