Spodnie Salewa Grivola Dst – sport i dizajn, funkcjonalność i najwyższa jakość.

Ciekawy dizajn, wysoka funkcjonalność i najwyższa jakość widoczne są także w tegorocznej kolekcji spodni Salewy. Przyzwyczajeni od lat do szaro-burych, mysich kolorów i nie wyróżniających się w pierwszym odbiorze niczym spodni trekkingowych miło jest zostać zaskoczonym czymś nowym. Tak, wiele nowych modeli turystycznych, górskich spodni od Salewy zaskakuje barwną kolorystyką, ale i nie tylko.

Spodnie SALEWA GRIVOLA DST

Jedną z ciekawszych propozycji są spodnie górskie Grivola Dst, wykonane z dobrze znanego materiału Durastretch™, który charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością na ścieranie, bardzo dobrą oddychalnością oraz błyskawicznym czasem schnięcia. Spodnie posiadają nowy, ergonomiczny pas z regulacją na rzep, ten system regulacji zapewnia praktycznie idealnie dopasowanie i sprawia iż spodnie wygodnie układają się pod uprzężą wspinaczkową. Dół nogawek wzmocniony został kevlarem, co skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym uszkodzeniem od ostrych krawędzi raków.

Zastosowany elastyczny ściągacz na dole nogawek oraz haczyk do zaczepiana o buty sprawiają iż nogawki nie podciągają się do góry w najmniej pożądanym momencie. Wysoka elastyczność zastosowanego materiału oraz techniczny, wspinaczkowy krój sprawiają iż spodnie doskonale układają się, nie ograniczając swobody ruchów podczas wertykalnych działań.

Grivola zostały wykonane w koncepcji Body Mapping – materiał skrojony jest w taki sposób aby jak najlepiej korespondować z poszczególnymi strefami ciała.

Spodnie posiadają ekologiczne hydrofobowe wykończenie BIONIC-FINISH® ECO.

Rekomendowane do:

  • Alpine – Climbing, Glacier – Mountaineering
Ten wpis został opublikowany w kategorii Spodnie trekkingowe, Spodnie wspinaczkowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz